13
Eyl
2023
Aquapool - Su Havuzu

Aqua havuz ürünlerimizin artıları nelerdir? Uzun vadede daha iyi bir deneyim için neden aqua havuz ürünlerimizi satın almalısınız? Aqua havuzları üretirken hangi malzemeleri kullanıyoruz? Özellikleri nelerdir?

Hangisi Daha İyi? Fiberglas Aqua Havuz mu Beton Havuz mu?

Fiberglas havuzlar dayanıklıdır ve kurulumu kolaydır, buna kıyasla beton havuzlar çok daha pahalıdır ve kurulumu çok daha fazla zaman alır. Fiberglas su havuzları yosun oluşumuna daha az yatkındır ve sanitize etmek için daha az kimyasal gerekir. Ayrıca, yüzeyleri gerçekten pürüzsüzdür, bu nedenle müşterilerinizin konforunu garanti edebiliriz. Ayrıca, güzel renkler ve seramikler, güzel su havuzu ışıkları ve daha fazlası ile göze daha hoş geliyorlar. 

Fiberglas Aqua Havuz Ürünlerimizin Özellikleri Nelerdir?

Havuzlarımız, seçiminize göre taşmalı havuzlar veya skimmerli havuzlar olarak gelir. Monoblok havuzlarımız su geçirmezlik garantilidir ve uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz. Ayrıca fiberglas aqua havuzlar beton havuzlara göre 17 kat daha sağlıklı ve dayanıklıdır. Betonarme havuzlara göre daha ucuzdur. Kompozit havuzun ana malzemesi cam elyaf takviyeli polyesterdir. Tüm bunlar bir araya geldiğinde, aqua havuzlarımızla eşsiz bir deneyim yaşayacağınızı garanti ediyoruz.