STY Waterparks , 20 yıllık tecrübesiyle, 6800 m2 kapalı alan ve 10.000 m2 açık alanda su kaydırakları ve fiberglass havuz üretimi yapmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana su parkları endüstrisinde yenilikçi ürünler ve hizmetler sunmayı hedefleyerek 50 ülkeye ihracat yapmayı başardık. Tüm ürünlerimiz EN-1069 uluslararası standartlara uygun, son teknoloji RTM olarak üretilmektedir. Uzman tasarım ekibimiz , proje alanına en uygun şekilde su kaydırakları , metal kule projeleri ve fiberglass havuzların tasarımlarını dijital ortamda projelendirir ve üretim öncesi onaya sunar. Ürünlerimiz sevkiyat öncesinde tüm kalite kontrol testleri uygulanmaktadır.

Üretimsel teknolojileri yakından takip eden mühendislerimiz son teknolojilerden yararlanmak, ulusal ve uluslararası standartlara uygun ve güvenli aquaparklar inşaa etmek için özveri ile çalışmaktadırlar. Şirketimiz kalite politikasının temellerini oluşturan bu hususlar bizim için vazgeçilmezdir.

Rakiplerimizi ve Dünya su kaydıraklarında yaşanan gelişmeleri yakından takip etmekle birlikte, kalıp üretimi konusunda oldukça iddialı ve yeniliklere açığız. Extrem kaydırak grupları da dahil envanterimize her geçen gün yeni kaydırak kalıpları ekleyerek ürün gamımızı genişletmekteyiz. Yurt içi satışımız ve ihracatımızda da her geçen gün yükselen bir grafik içindeyiz. Sorunsuz teslimat memnun müşteri en önemli önceliğimiz.

Gerçek Kalite; Yaptığı İşi Sevenler Tarafından İmal Edilir

Murat Yılmaz

Co Founder

Kalite

EN-1069

İnovasyon

Son Teknoloji RTM

Hız

Zamanında Teslimat

Özverili Çalışma

Profesyonel Ekip