Kalite

STY Waterparks, su kaydırakları sektöründe Rtm teknolojisini kullanarak üretim yapmaktadır. Tasarım ile başlayan süreç 3D proje çizimi ile devam etmekte ve EN kalite ve güvenlik normlarına uygun ilerlemektedir.

Teknik bilgi ve birikimlerimizin en güzel karşılığı referanslarımızdan aldığımız memnuniyettir. Know–How ve Ar-Ge çalışmalarımızın vermiş olduğu kazanımları sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız.

İnovasyon

Küresel rekabet ortamında kalıcılığı yakalayabilmek adına hedeflediğimiz müşteri memnuniyeti işletmemizin ana unsurudur.

Bu durumu ve farkındalığı en yakından takip ederek siz müşterilerimize her zaman olması gerekenin en iyisini verme gayretindeyiz.

Hız & Özveri

Proje teslim tarihi konusunda üretim ile paralel bir çalışma yürüterek sözleşme ile birlikte vermiş olduğumuz üretim zaman çizelgesine uymaktayız. Bu durumu proje teslimatına kadar müşterimiz ile paylaşmaktayız.

Projelerimize verdiğiniz onay sonrası fabrikamızda herhangi bir hata ve eksik olmaması adına işinin ehli ustalarımız sürekli denetlemekte; sizlere sözleşmede yer alan teslim tarihinde ulaştırılmasına dikkat etmekteyiz.