M
I
S
S
I
O
N

Misyonumuz

16 yıldır aquapark ve su kaydırakları üretim sektöründe hizmet vermekte olan STY kompozit firmamız her zaman kaliteyi ve yenilikçi ürünleri piyasaya ekonomik bir şekilde sunmayı amaç haline getirmiştir. Sektörde yeni bir nefes olarak adlandırılan şirketimiz, her alanda kendini yenileyerek fiber havuz üretim konusunda da Aquapark eğlence sektörüne çeşitli inovatif çözümler sunmuştur. Kendini sürekli yenileyen ve geliştiren personellerimizin bilgi birikimleri sayesinde bugüne kadar yaptığımız tüm işler, gelecekte yapacağımız işlere referans niteliği oluşturmaktadır. Su kaydırakları imalatı esnasında Türkiye ve dünya üzerinde tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin neticesinde müşterilerimiz son derece memnun kalmaktadır. Bizler de müşterilerimizin bize olan güvenleri  sonucunda işimize olan bağlılığımızı her geçen gün arttırmaktayız.

Aquapark ve çocuk su kaydırakları üretim aşamasında STY kompozit firması olarak gerek kalıp üretimi gerekse yenilikçi üretim teknikleri açısından kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Bu konuda sektördeki gelişmeleri ve müşterilerimizin bizden isteklerini düzenli bir şekilde analiz ederek birçok ürünü sahaya sunuyoruz. Çocuk su kaydırakları ve Aquapark sektöründe kullanılan fiber havuzlar, firmamız tarafından kaliteli bir şekilde üretilmekte ve ekonomik bir şekilde kullanıma hazır olarak müşterilerimizin hizmetine verilmektedir.

STY kompozit firmamız tarafından ürettiğimiz ürünlerin montaj aşamasında da müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Fiber malzemeden yaptığımız tüm ürünler herhangi bir su kaçırma veya çatlama gibi bir sorun yaratmamaktadır. Ayrıca istenilen ebatta uygun bir şekilde imalat sağladığımızdan dolayı her türlü alana kolayca monte edilebilecek ürün çeşitlerimiz bulunmaktadır.

STY kompozit şirketi olarak çalışanlarımızla beraber aquapark ve çocuk oyun kaydırakları üretimi alanında geçmiş yıllarda olduğu gibi günümüzde de kaliteli işler ortaya çıkarmak için uzun uğraşlar veriyoruz. Bunun sonucunda müşterilerimizin güler yüzü ve memnuniyeti bizlere ödül olarak dönmektedir

Yüksek teknoloji kullanarak STY kompozit firması olarak ürettiğimiz fiber havuzlar ve aquaparklar için kullanılan su kaydırakları kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen ürünlerdir. Firmamızın kaliteli üretim anlayışı, tercih edilme sebeplerinden biridir. Güler yüzlü müşteri hizmeti ve üretim aşamasından montaj esnasına kadar her türlü detayla ilgilenme uğraşı, bizleri bu sektörde en üst sıralara taşımaktadır. Firma olarak çalışanlarımızla birlikte müşterilerimizin ne istediğini çok iyi anlamaya çalışıyoruz ve üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünleri bu istekler çerçevesinde yeniliyoruz. Geçmiş yıllarda kullandığımız ve uygulamaya koyduğumuz prensiplerimiz şimdi ve gelecekte de devam edecektir. Bizi asıl başarıya ulaştıran asla vazgeçmediğimiz prensiplerimiz ve çalışkanlığımız olmuştur.

STY Waterparks - Misyon Vizyon
V
I
S
I
O
N

Vizyonumuz

STY waterparks firması olarak 16 yıl önce başladığımız su kaydırakları ve fiber havuz işlerinde bugün geriye baktığımızda hedeflerimize hızla ulaştığımızı görüyoruz. Bu gelişme şirket olarak bizi oldukça memnun etmekte ve müşterilerimize sunacağımız hizmetin kalitesini her geçen gün artmaktadır. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz Aqua park üretim sektöründe kazanmış olduğumuz tecrübemizi müşterilerimize aktarmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

İlerleyen zamanlarda fiber havuz ve su kaydırakları sektöründe Türkiye çapında önde gelen firma olma amacımızı gerçekleştireceğimize inanıyoruz. İşlerimizi kaliteli ve ekonomik bir şekilde tamamlayarak müşterilerimize sunduğumuz için dünya çapında da kısa bir süre içerisinde lider firma olma amacımızı her zaman taşıyoruz.

Aqua park alanındaki teknolojik gelişmeleri her zaman yakından takip eden firmamız dünya üzerinde çeşitli inovatif çalışmaları yerinde inceleyerek bunları ülkemize kazandırmaktan büyük keyif almaktadır. Ülkemizin aqua park ve su kaydırakları alanında hızlı bir şekilde gelişmesi için bu ürünlerin kalıp üretimi ve imalatı aşamasında birçok Ar-Ge çalışması yapmaktayız. Yaptığımız çalışmalar da bize olumlu geri dönüşler olarak yansımakta ve müşterilerimiz, ortaya çıkardığımız hizmetten büyük mutluluk duymaktadır.

Aqua park, su kaydırakları ve fiber havuz sektöründe tüm imalat aşamalarını kendi çalışanlarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz için ürettiğimiz malzemeler de son derece ekonomik ve kaliteli olmaktadır. Ürün çeşitliliği oldukça fazla olduğundan müşterilerimiz bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilmektedir.

Firmamızın kuruluşundan bu yana kaliteyi ve özverili bir şekilde çalışmayı kendine amaç edinmesinden kaynaklı ulaştığı başarılar, asla göz ardı edilemez niteliktedir. Bünyemizde çalışan personelimiz ile birlikte yenilikçi anlayışları takip ederek ve hızlı bir şekilde ürünlerimizi piyasaya sunuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti için ürettiğimiz tüm ürünlerde ürün garanti hizmeti vermekteyiz

STY waterparks firması olarak ürettiğimiz ürün çeşitliliği oldukça geniştir. Kaydıraklı havuz imalatından tutun da aqua park ve çocuk oyun grupları çeşitlerine kadar birçok alanda hizmet vermekteyiz. Ayrıca bu sektörde yeniliği her zaman takip ettiğimizden dolayı RTM üretim konusunda öncü kuruluşlardan biriyiz. Yine bir başka yenilikçi tekniklerimizden olan "feel light hand lay up" üretim tekniği de firmamızın kullandığı bir diğer çeşittir.

STY waterparks olarak vizyonumuz; müşterilerimize her zaman kaliteyi ve Aqua park alanında tüm teknolojik gelişmeleri ekonomik bir şekilde sunmak ayrıca gelecekte bu alanda öncü kuruluşlar arasında yer almaktadır. Bu amacımızı gerçekleştirmek adına her geçen gün çalışanlarımızla beraber kendimizi geliştiriyoruz. Bu geliştirme aşamasında ekip olarak birtakım eğitimlere katılıyoruz. Müşterilerimize sorunsuz hizmet sunmak adına eğlence sektörüne yeni bir soluk getirmek için özveri ile çalışıyoruz.